Deset hvězd: Příběh deseti synagog na území České republiky

Deset hvězd: Příběh deseti synagog na území České republiky - Jan Žáček | Dcparkrx.org

...ček Jan v nabídce slovenských antikvariatů | ... Knihy od Jan Žáček | Kupte na Martinus.cz ... ... Brandýs nad Labem - V deseti lokalitách České republiky bude v průběhu června zpřístupněno veřejnosti 15 židovských památek, které byly opraveny díky projektu „Revitalizace židovských památek v České republice - 10 hvězd". Jejich obnova byla podpořena finanční dotací z Integrovaného operačního programu ve výši téměř 280 milionů korun. Ministerstvo pro místní rozvoj ČR (MMR) patř ... Nejkrasnejsi mista ceske republiky | Sleviste.cz ... . Ministerstvo pro místní rozvoj ČR (MMR) patří do systému ústředních orgánů státní správy České republiky v oblastech, vymezených příslušnými právními dokumenty. Objemem svých pravomocí, kompetencí a odpovědností za správu finančních prostředků hraje Ministerstvo pro místní rozvoj ve státní správě významnou roli. V deseti lokalitách České republiky bude v průběhu června zpřístupněno veřejnosti 15 židovských památek, které byly opraveny díky projektu „Revitalizace židovských památek v České republice - 10 hvězd". Jejich obnova byla podpořena finanční dotací z Integrovaného operačního programu ve výši téměř 280 milionů korun. Příběh deseti synagog na území České republiky Kniha Deset hvězd seznamuje čtenáře s projektem Revitalizace židovských památek v ČR, díky kterému se podařilo zachránit a zrekonstruovat patnáct významných historických budov v deseti místech v Čechách, na Moravě i ve Slezsku... Během vyhlídkového letu horkovzdušným balónem se odpoutáte od každodenních starostí a hodíte za hlavu veškerou nudu. Nechejte se tiše unášet větrem vstříc novým obzorům nad krásami České republiky. Jen na Vás bude záležet, kam se podíváte tentokrát. Od března do října můžete vybírat lety nad vícero lokalitami. Jan Žáček: Deset hvězd. Kniha Deset hvězd seznamuje čtenáře s projektem Revitalizace židovských památek v ČR, díky kterému se podařilo zachránit a zrekonstruovat patnáct významných historických budov v deseti místech v Čechách, na Moravě i ve Slezsku. Čapí klapání tak nyní na území České republiky můžeme slyšet z více než devíti set hnízd. Základní údaje. Čáp bílý (Ciconia ciconia). V okolí rybníků, na loukách a polích loví drobné živočichy od nejrůznějších druhů hmyzu až po hraboše; žáby jsou v jeho jídelníčku zastoupeny poměrně sporadicky. S prvním náměstkem ministryně pro místní rozvoj České republiky Ing. Danielem Braunem, M.A., se potkáváme 10. června 2014 na slavnostním otevření synagogy v Brandýse nad Labem, které v rámci naplňování projektu „Revitalizace židovských památek v České republice - 10 hvězd" uspořádaly Federace židovských obcí České republiky a město Brandýs nad Labem ......

INFORMACE

AUTOR
Jan Žáček
DIMENZE
11,18 MB
NÁZEV SOUBORU
Deset hvězd: Příběh deseti synagog na území České republiky.pdf

POPIS

Kniha Deset hvězd seznamuje čtenáře s projektem Revitalizace židovských památek v ČR, díky kterému se podařilo zachránit a zrekonstruovat patnáct významných historických budov v deseti místech v Čechách, na Moravě i ve Slezsku. Kniha čtenáři přiblíží historií židovského osídlení v těchto místech, dává nahlédnout na exteriér i interiér synagog a rabínských domů a přibližuje i současné využití těchto budov.

Chcete si přečíst knihu?Deset hvězd: Příběh deseti synagog na území České republiky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Žáček. Číst Deset hvězd: Příběh deseti synagog na území České republiky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY