Mistr a Markétka B1/B2

Mistr a Markétka B1/B2 - Michail Bulgakov, | Dcparkrx.org

... středně pokročilé studenty ruštiny (B1-B2 podle SERR pro jazyky) a kromě ruského textu ... Mistr a Markétka B1/B2 | eKnihy, elektronické knihy, vaše ... ... ... Mistr a Markétka B1/B2 Michail Bulgakov. 4,8 ( 5) Nejmystičtější dílo 20. století upravené pro výuku! Publikace nabízí zkrácenou a upravenou verzi známého románu, kde jako hlavní hrdina vystupuje samotný ďábel. Je určena pro mírně až středně pokročilé studenty ruštiny (B1-B2 podle SERR pro jazyky) a kromě ruského ... Elektronická kniha: Mistr a Markétka B1/B2 Autor: Michail Bulgakov - Nejmystičtější d ... Mistr a Markétka B1/B2 - Michail Bulgakov | Elektronická ... ... ... Elektronická kniha: Mistr a Markétka B1/B2 Autor: Michail Bulgakov - Nejmystičtější dílo 20. století upravené pro výuku! - Publikace nabízí zkrácenou a upravenou verzi známého románu, kde jako hlavní hrdina vystupuje samotný ďábel. Je určena ... Mistr a Markétka B1/B2. Michail Bulgakov. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( měkká vazba ) Skladem 2 ks; Doručení ZDARMA od 899 Kč, v pátek 15.5. u Vás doma (Typy doručení) ... Elektronická kniha Mistr a Markétka B1/B2 na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze ...

INFORMACE

AUTOR
Michail Bulgakov,
DIMENZE
11,64 MB
NÁZEV SOUBORU
Mistr a Markétka B1/B2.pdf

POPIS

Publikace nabízí zkrácenou a upravenou verzi známého románu, kde jako hlavní hrdina vystupuje samotný ďábel. Je určena pro mírně až středně pokročilé studenty ruštiny (B1–B2 podle SERR pro jazyky) a kromě ruského textu nabízí zrcadlový český překlad, komentáře zajímavých jazykových jevů, které se vyskytují v textu, poznámky k ruským reáliím a testové úlohy na porozumění. Audionahrávka, na níž text vypráví rodilá mluvčí, je k dispozici zdarma na stránkách nakladatelství.

Chcete si přečíst knihu?Mistr a Markétka B1/B2 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michail Bulgakov,. Číst Mistr a Markétka B1/B2 Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY